На Львівщині медсестри оголосили голодування

Опубліковано: 03.02.2021. Автор: . Львівська область

На Львівщині медсестри оголосили голодування

Працівниці КНП ЛОР «Лікарня відновного лікування N3» у місті Соснівка пішли на відчайдушний крок. Близько третини персоналу взяло участь в протестному голодуванні. Про цей повідомляє ГО Соціальний Рух» у Facebook.

Вже більше року заклад перебуває у стані вимушеного простою, а значить люди отримують лише ⅔ від тарифної ставки. Для більшості це близько 2600 гривень на руки.

За словами голови незалежної профспілки Ольги Сенюти, більш ніж піврічні перемовини з львівськими чиновниками не дали відчутних результатів. Лікарні не дозволяють працювати за фахом і не надають іншої роботи. Повноцінну зарплату протягом останніх 10 місяців отримує лише адміністрація лікарні.

На Львівщині медсестри оголосили голодування

Як йдеться в повідомленні ГО «Соціальний Рух» до акції голодування на робочих місцях долучилися медсестри, самотні матері і навіть одна вагітна жінка, а також санітарки і фізичні терапевти.

Медики закликають владу до повноцінного діалогу.

До такої відчайдушної акції протесту призвела неможливість протягом тривалого часу за допомогою переговорів вирішити ситуацію (зокрема, жінки звертались до чиновників у Львові). За весь цей час керівництво не вжило заходів, щоб забезпечити трудовий колектив іншою роботою й виплачувати їм гідний заробіток. Ми добиваємося виходу з вимушеного простою і наказу про поновлення роботи. Адміністрація працює, а медперсонал майже 10 місяців не працює. Окрім того, нас турбує загроза реорганізації закладу, – повідомила «Соціальному руху» медсестра Ольга Сенюта.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...