Рівняни заборгували «Рівнетеплоенерго» понад 250 мільйонів гривень

Опубліковано: 03.02.2021. Автор: . Рівненська область

Рівняни заборгували «Рівнетеплоенерго» за надані послуги понад 250 тисяч гривень

Тепловики б’ють на сполох – останнім часом заборгованість споживачів педе ними катастрофічно зросла. Станом на 1 лютого загальний борг за спожите тепло збільшився до 261 мільйона гривень. Про це повідомляють у «Рівнетпелоенерго».

На підприємстві кажуть, що лише населення за надані послуги заборгувало їм 250 326 тисяч гривень. А за перший місяць цього року споживачам було поставлено теплової енергії на 79 161 тисяч гривень.

Звертаємось до наших клієнтів з проханням своєчасно розраховуватись за тепло. Адже стабільні розрахунки, це можливість вчасно проводити обслуговування тепломереж і якісного надання послуг, – кажуть у «Рівнетеплоенерго».

Нагадаємо, ще у жовтні, перед початком опалювального сезону, директор «Рівнетеплоенерго» Юрій Приварський говорив, що ситуація із заборгованістю перед підприємством була критична. Станом на 1 жовтня споживачі за надані послуги заборгували 120 млн гривень.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...