ВООЗ не виключає витік коронавірусу з лабораторії в Ухані

Опубліковано: 03.02.2021. Автор: .

ВООЗ не виключає витік коронавірусу з лабораторії в Ухані

Команда Всесвітньої організації охорони здоров (ВООЗ), яка проводить розслідування походження коронавірусу, не виключає можливості, що вірус міг з’явитися з лабораторії в Ухані. Вони будуть розслідувати всі можливі варіанти. Про це повідомляє Sky News.

Як повідомляється, у найближчих планах команда ВООЗ планує візит в Уханьський Інститут вірусології. Там працювали з коронавірусами, але китайські вчені спростовують будь-які теорії про те, що вірус вирвався звідти в результаті витоку. Проте один з експертів ВООЗ Пітер Дашак поки не відкидає таку можливість.

Ми інформовані про гіпотези про можливу причетність лабораторії, і ми безумовно збираємося поставити питання про всі ключові аспекти роботи Уханьського Інституту вірусології, – зазначив він. – Якщо є дані, які ведуть до якихось гіпотез, ми будемо слідувати за даними, ми будемо слідувати за доказами. Якщо вони ведуть на ринок морепродуктів і до ланцюжку охолодження, ми підемо туди… Перед нами всі варіанти, ми зберігаємо неупередженість, – сказав він.

Нагадаємо, група міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я прибула до Китаю 14 січня для розслідування причин виникнення пандемії коронавірусу. Очікують, що вони проведуть близько місяця у місті, де наприкінці 2019 року СOVID-19  виявили вперше,

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...