Смертельне зцілення: на Тернопільщині помер 26-річний чоловік після купання у цілющому джерелі

Опубліковано: 05.02.2021. Автор: . Тернопільська область

Смертельне зцілення: на Тернопільщині помер 26 річний чоловік після купання у цілющому джерелі

На цілющому джерелі у селі Старий Тараж хлопця із матір’ю бачили не раз. Вони приїжджали з Житомира, аби поправити здоров’я, але вийшло навпаки. Хлопець не потонув у водоймі – його серце зупинилося вже на березі.

Судово-медична експертиза має встановити причину смерті чоловіка, йдеться у сюжеті «Надзвичайних новин».

Місцеві жителі шоковані, але не дивуються. Розповідають, що за цією водоймою давно ходить недобра слава. Священники відмовилися освятити джерело, а сектанти часто тут проводять свої обряди. Кажуть, можливо, воно взяло свою жертву.

А ще місцеві називають це чудодійне джерело «безодня». Воно зовні невеличке, але дуже глибоке. Розповідають, що колись тут потонув трактор, і його не змогли знайти, а ще потонула підвода з волами.

Мати з хворим 26-річним сином їздили до цілющого джерела купатися щодня, навіть в морози, бо, переконували, цілюща вода тут робить дива. Того дня вони приїхали сюди на велосипедах.  Самі – з Житомирщини. Винаймали в селі кімнату, ходили до лаври.

Молодик пірнув, вийшов на берег, пробігся і впав замертво. Шокована мати спочатку намагалася сама надати допомогу синові, та коли зрозуміла, що ради не дасть, кинулася викликати «швидку».

Поки медики їхали до села, бездиханного хлопця вже везли їм назустріч попутним авто.  Серце не билося, але всю дорогу до лікарні медики проводили реанімаційні заходи. На жаль, усе безуспішно…

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...