У Львові просять заборонити продаж алкоголю

Опубліковано: 08.02.2021. Автор: . Львівська область

У Львові просять взагалі заборонити продаж алкоголю

Львівську міську раду просять посприяти у забороні продажу будь-яких алкогольних напоїв. Відповідну петицію кілька днів тому  зареєстрували в Єдиній системі місцевих петицій. Її автор Олег Дутко стверджує, що алкоголізм є гострою соціально-культурною проблемою в Україні, яка набуває ознак «національної епідемії».

За непідтвердженими даними, щороку в Україні ставлять на облік 100 тисяч алкозалежних осіб, це може говорити про набування ознак національної епідемії, крім того, надмірне вживання алкоголю призводить до десятка тисяч смертельних наслідків.

У зв’язку з тим та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», пропоную на черговому, позачерговому пленарному засіданні сесії ЛМР прийняти рішення та/або рекомендувати суб’єктам господарської діяльності незалежно від форм власності, реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива здійснювати за межами м. Львова, – йдеться у тексті петиції.

До кінця збору підписів за неї залишилося 55 днів. Наразі свої голоси за це нововведення віддали 67 осіб із 500 необхідних.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...