Містечко на Житомирщині з‘явилося на енергетичній мапі України

Опубліковано: 09.02.2021. Автор: . Житомирська область

Містечко на Житомирщині з‘явилося на енергетичній мапі України

Сьогодні, 9 лютого, офіційно презентували Поліську теплоелектростанцію, яка працює на біомасі. А ще показали збір енергетичної верби, яка забезпечує її роботу.

Створюємо в Овручі зелений енергетичний кластер. Повний цикл, від вирощування енергетичних рослин до виробництва електроенергії.  Для місцевої громади і України – одні плюси. Нові робочі місця, податки, власна електроенергія, нульові викиди СО2, – написав у Facebook засновник групи компаній «Укртепло»  Іван Надєїн.

Також він додав, що це і є енергетична незалежність та енергетична децентралізація. Якби таких об’єктів було більше, Україна не імпортувала б електроенергію.

Нагадаємо, ще минулого року у невеличкому містечку Овруч, що на Житомирщині, побудували суперсучасну ТЕС, яка працює на відходах деревообробки (тирсі, трісці тощо). Такі міні-ТЕС на відновлюваному паливі не лише хороша альтернатива дорогому імпортному газу та вугіллю, а й крок до енергонезалежності та нові робочі місця.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...