Дітей переселенців з Донбасу зараховуватимуть у дитсадки поза чергою

Опубліковано: 10.02.2021. Автор: .

Дітей переселенців з Донбасу зараховуватимуть у дитсадки поза чергою
Фото ілюстративне.

Діти переселенців з Донбасу зможуть позачергово зараховуватися в дитсадки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За даними уряду, через агресію РФ і окупації Донбасу багато переселенців зіткнулася з труднощами запису дитини в чергу в дитсадки. Серед них чимало одиноких матерів з малолітніми дітьми, яким через їх положення складно знайти роботу.

Для вирішення цієї проблеми Кабмін прийняв постанову, якою було затверджено Положення про заклади дошкільної освіти, що визначає їх основні принципи діяльності.

Серед іншого, цей документ передбачає можливість дітям переселенців і дітям зі статусом дитини, яка постраждала в результаті військових дій і збройних конфліктів, гарантовано зараховуватися в першу чергу в установи дошкільної освіти державної і комунальної форм власності.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...