«Та в***лась мені ця українська мова!»: 15-річна TikTok-блогер з Києва потрапила в мовний скандал і опинилася в «Миротворці»

Опубліковано: 19.02.2021. Автор: . Київська область

«Та в***лась мені ця українська мова!»: 15 річна Tiktok блогер з Києва потрапила в мовний скандал і опинилася в «Миротворці»

Скандали навколо української мови дісталися й до молодіжної соціальної мережі TikTok. Цього разу шквал критики і погроз посипалися на 15-річну блогершу з Києва Лізу Леоненко. Зараз її вже навіть внесли в базу «Миротворець».

Почалося все з того, що підліток записала відео, в якому висловилася, що не любить українську мову і «не зобов’язана нею говорити». Більш того, вона заявила, що не спілкуватиметься з тими, хто говорить українською, повідомляє APnews.

Мені кажуть  «Ти, що д**ілка? Ти живеш в Україні, це твоя рідна мова!» Та в***лась мені ця ваша «рідна мова»! Якщо людина не любить цю мову, то навіщо нею розмовляти?! Мене вона дуже дратує, особливо від інших людей. Н , і від себе ж! Я не буду дружити з людиною, яка нею розмовляє! – заявила неповнолітня.

Дівчина також образила україномовних, назвавши їх «маленькими патріотиками з з****и, із сіл».

Від***ться від мене, тому, що в Києві, б***ь, всі говорять російською! І нікого це не ***е! – сказала дівчина.

У коментарях більшість користувачів не підтримали її, писали навіть погрози на адресу родини, а деякі погрожували її розшукати.

Після цього Ліза записала ще кілька відео, в яких спробувала відстояти свою позицію, заявляючи, що «нічого не винна ні Україні, ні мові». І додала, що має право обирати, якою мовою їй спілкуватися.

Зазначимо, що деякі з її скандальних публікацій вже видалені, ймовірно, самою Лізою. Зараз же в її аккаунті тільки одне відео, в якому вона дала зрозуміти, що батьки підтримують її позицію.

Тим часом особисті дані Лізи і її батьків опубліковані на сайті «Миротворець». Її звинувачують в «свідомій участі в інформаційній спецоперації Росії проти України». В описі дівчину назвали «жертвою психологічного насильства і російсько-терористичної пропаганди», а також закликали правоохоронців розглянути ситуацію як «вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

«Та в***лась мені ця українська мова!»: 15 річна Tiktok блогер з Києва потрапила в мовний скандал і опинилася в «Миротворці»

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...