До Землі наближаються астероїди розміром зі стадіон та літак

Опубліковано: 22.02.2021. Автор: .

До Землі наближаються астероїди розміром зі стадіон та літак
Фото ілюстративне.

До Землі сьогодні, 22 лютого, наблизиться астероїд 2020 XU6 розміром зі стадіон. Про це повідомляє науково-дослідний центр NASA JPL.

За даними вчених, розмір космічного об’єкта становить 213 метрів. Він наблизиться до планети на відстань 4,1 мільйона кілометрів.

Також 22 лютого до Землі на відстань в 5,6 мільйона кілометрів наблизиться астероїд 2020 BV9, розмір якого становить 23 метри (для порівняння – як літак). Цього ж дня за 6,9 мільйона кілометрів від Землі пролетить астероїд 2021 CC5, розмір якого становить 40 м.

 

До Землі наближаються астероїди розміром зі стадіон та літак

Ще два гігантські небесні тіла наблизяться до нашої планети завтра, 23 лютого.

Панель управління Asteroid Watch відстежує астероїди і комети, які будуть наближатися до Землі відносно близько. На панелі відображається дата найбільшого зближення, приблизний діаметр об’єкта, відносний розмір і відстань від Землі для кожного зіткнення.

Так, наразі відображаються наступні п’ять підходів до Землі в межах 4,6 мільйона миль (7,5 мільйона кілометрів або в 19,5 рази більше відстані до Місяця). Об’єкт розміром більше 150 метрів, який може наближатися до Землі на таку відстань, називається потенційно небезпечним.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...