Каші, підливи та пляцки за рецептами князів:  рівнян закликають долучитися до формування середньовічного меню

Опубліковано: 23.02.2021. Автор: . Рівненська область

Каші, підливи та пляци за рецептами князів:  рівнян закликають долучитися до формування середньовічного меню

Рівнян та жителів області закликають допомогти у формуванні меню княжої доби. А саме – поділитися архівними світлинами чи документами, які більше розповідають про смакові вподобання тих часів.

Відшукати рецепти княжої доби Любомирських і Острозьких та відродити кухню того періоду взялися на Рівненщині. Для цього вже проводять дослідження у музейних фондах та просять рівнян допомогти, повідомляє ITV MEDIA GROUP.

Як розповів голова ГО «Гільдія кухарів Рівненщини» Олександр Медведь, страви часів князів Любомирських та Острозьких – це величезний пласт кулінарної історії, яку варто вивчати, цікавитися та поширювати.

Всі українські шефи зараз активно популяризують та відроджують старовинні рецепти. Ми представляємо Рівненщину на всеукраїнському рівні, а тому поставили за мету популяризувати саме нашу кухню, – каже Олександр Медведь. – Якщо з повсякденними стравами класичної сільської їжі  нашого регіону ми працювали чимало, то зараз нас зацікавила княжа кухня від 16 аж до початку 20 століть. У 1723 році Рівне після частої зміни своїх власників разом ще з 30 містами та 435 фільварками переходить до роду польських шляхтичів Любомирських. Залишається у їх власності протягом 200 років аж до початку Другої світової війни. Багато історичних довідок та знахідок ми знайшли у Державному архіві Рівненської області. Тому вирішили продовжити свої дослідження у Львові, де зберігається особистий архів князів Любомирських.

Для цього взялися за наукову підготовку. Нині гільдія співпрацює з науковцем та мистецтвознавцем Миколою Бендюком, аби максимально точно відтворити всю автентику: від рецептури і походження страв до посуду, на якому вони подавались.

Каші, підливи та пляци за рецептами князів:  рівнян закликають долучитися до формування середньовічного меню

Ми вже частково знайомі зі стравами кухні Острозьких, за їх оригінальними рецептами ми готували каші, підливи, пекли пляцки та варили грушеві кваси, знаємо, як подавали пиво з грінками та робити горілки. А тепер хочемо сформувати цілий збірник рецептів князів Любомирських. І не просто їх об’єднати, а й подавати у відповідному посуді. У співпраці з обласним краєзнавчим музеєм вже маємо приклади тарілок тієї епохи, все виміряли, сфотографували й віддали гончарам, аби мати усе готове, – каже кухар.

За словами голови «Гільдії кухарів Рівненщини», усе вивчення старовинної кулінарної спадщини також фільмують. Але і це лише частина усіх планів.

Окрім того просять рівнян та жителів області допомогти у формуванні меню княжого столу з 300-річним стажем. А саме поділитися архівними світлинами чи документами, які більше розповідають про смакові вподобання тих часів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...