Львівські перевізники вимагають підвищити вартість проїзду не менше ніж до 14 гривень

Опубліковано: 23.02.2021. Автор: . Львівська область

Львівські перевізники вимагають підвищити вартість проїзду не менше ніж до 14 гривень

Перевізники Львівщини оприлюднили термінову заяву щодо вартості проїзду у Львові. Про це повідомляє пресслужба Асоціації перевізників Львівщини у Facebook.

За їх словами, станом на сьогодні не на жарт стоїть питання – бути чи не бути громадському автомобільному транспорту у Львові? Тож якщо влада не вживе заходів, львів’янам доведеться ходити пішки.

Рік автотранспортні підприємства працюють в умовах «карантинних обмежень», що призвело до втрати доходів щонайменше наполовину порівняно із докарантинним періодом. Жодної фінансової підтримки від влади перевізники не отримали. Обіцяні владою додаткові компенсаційні кошти у 2020 році так і залишились обіцянками.

Вартість проїзду, яка мала змінитись ще до виборів восени минулого року, залишається незмінною досі. Станом на зараз реальний тариф без інвестиційної складової – не менше 14-ти гривень. Тобто кожен перевізник втрачає на одній поїздці 7 гривень, які ніхто не компенсовує. Дотація за пільгові перевезення виплачується підприємствам на рівні минулого року, хоча кількість пільговиків з утворенням Львівської МТГ зросла.

На даний час загальна заборгованість автотранспортних підприємств за пальне (включно із АТП-1) перевищує шість мільйонів гривень. Це без урахування боргів за запчастини, колеса, мастильні матеріали і т. п., – йдеться у повідомленні.

Підлили олії у вогонь і останні хуртовини, кажуть перевізники. Мовляв, змушені боротися не тільки із байдужістю влади, але й із природніми катаклізмами.

АТП забезпечили 75%-ний виїзд транспорту для обслуговування львів`ян. А бездіяльність всіх гілок місцевої влади не можна назвати інакше як знущанням над трудовими колективами автотранспортних підприємств, – йдеться у їхньому зверненні.

До слова, про підвищення тарифу для міжміських перевезень львівські перевізники говорили ще у вересні минулого року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...