Рівняни знову вимагають заборонити торгівлю на тротуарах у центрі міста

Опубліковано: 26.02.2021. Автор: . Рівненська область

Рівняни знову вимагають заборонити торгівлю на тротуарах у центрі міста

Днями відповідна петиція з’явилася на сайті Рівненської міської ради. Її автор Владислав Козоріз вимагає від влади повністю заборонити торгівлю на тротуарах по вулицях  Полуботка, Сагайдачного, Замковій, Пересопницькій, Шевченка та Базарній.

Суть петиції, за словами автора, – надати доступ безпечно і комфортного пересуватись містянам пішохідними доріжками і створення велодоріжок.

Спокій проживання людей в прилеглих будинках біля Гетьмана Полуботка, Гетьмана Сагайдчаного, Замкової, Пересопницької, Шевченка, Базарної.  Влада міста Рівного на 3 місяці до 21 травня 2021 року продовжила торгівлю на тротуарах, що створює небезпеку для людей, бо немає навіть змоги пройти, проїхати пожежним, скрізь торгують.

Вимагаю заборонити торгівлю на таких вулицях як Гетьмана Полуботка, Гетьмана Сагайдчаного, Замкова, Пересопницька, Шевченка, Базарна. Мають бути спеціальні місця для торгівлі і місця для пішоходів. Тому що центр міста перетворений на один базар і смітник!,  – йдеться у зверненні рівнянина.

Підписати петицію можна до 10 квітня. Наразі її підтримали 14 осіб із 250 необхідних.

Варто зазначити, що така петиція вже з’являлася на сайті Рівненської міської ради влітку минулого року. Тоді її автор Андрій Гажаман звертався до міської влади, керуючись п. 1.6. «Правил торгівлі на ринках». Автор звернення запевняв, що це потрібно для припинення порушень санітарних норм і вимог,  для припинення негативного впливу на умови проживання та належної експлуатації доріг та тротуарів за їх прямим призначенням. Однак тоді петиція не зібрала необхідної кількості голосів, аби її розглянула влада.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...