Переведення годинників можуть скасувати: Рада прийняла за основу законопроєкт

Опубліковано: 03.03.2021. Автор: .

Переведення годинників можуть скасувати: Рада прийняла за основу законопроєкт

Верховна Рада ухвалила у першому читання законопроєкт «Про обчислення часу в Україні», яким пропонується скасувати сезонне переведення годинників раз на пів року.

Якщо закон ухвалять повністю, то в Україні більше не буде переходу на літній час, а постійно залишатиметься нинішній зимовий час, або UTC+2 за міжнародною шкалою. Про це йдеться на сайті парламенту. «За» проголосували 277 парламентаріїв.

В Україні переходять на літній час щороку в останню неділю березня, а на зимовий — в останню неділю жовтня. Восени переводять стрілку на годину назад, а навесні — вперед.

Коли тепер востаннє переведуть стрілки годинників в Україні наразі невідомо. Скоріш за все, 28 березня ще перейдемо на літній час, а восени 2021 року — повернемося вже на постійний зимовий.

Щоб не переходити на літній час зараз, ряд депутатів пропонує ухвалити цей законопроєкт швидше — тому ініціативу до другого читання будуть готувати за скороченою процедурою.

 

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...