Вперше в Україні у львівському храмі виставили мощі святих мучениць Віри, Надії та Любові

Опубліковано: 03.03.2021. Автор: . Львівська область

Вперше в Україні у львівському храмі виставили мощі святих мучениць Віри, Надії та Любові

Мощі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії виставляють до почитання вперше в Україні. Вони прибули з Ватикану. Урочисте виставлення мощей відбулося у львівському храмі, названому на їхню честь (вул. Віри, Надії, Любові, 10), повідомляють у міській раді.

Розпочалося дев’ятиденне моління за заступництвом до них. Тепер мощі назавжди будуть у цьому храмі. Доступ до святинь є щодня з 16:00 до 20:00 год. Дев’ятиденні моління звершуватимуть о 18:00. Про це повідомив парох храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець Андрій Корчагін.

Мощі передали на наше прохання, яке ми подали понад півтора роки тому через лист митрополита Ігоря (Возьняка) до Ватикану, – розповідає отець Андрій Корчагін. – Цей лист віз особисто наш добрий парафіянин Андрій Антонищак, який тоді постійно їздив до Італії, бо він є бойовим офіцером Національної гвардії України і був на той момент депутатом Верховної ради та опікувався визволенням Віталія Марківа. Відтак, до мене зателефонував представник Отця і Глави УГКЦ при Святому Престолі у Ватикані і повідомив, що Римська Курія підтвердила, приготувала і передала для нашого храму як дар назавжди мощі святої Софії та її доньок Віри, Надії, Любові з відповідними документами. Далі власне наш парафіянин Андрій Антонищак купив цінний гарний мощовик, і ті мощі ми вже туди вклали.

За молитвами про заступництво до святих мучениць відомі численні зцілення. Наприклад, у 777 році Ватикан подарував місцевості Ешо у Франції мощі святих мучениць. І там у монастирі вони зберігалися до періоду французької революції. Відтак, завжди були велелюдні прощі до того монастиря і мощей, бо відбувалося багато випадків зцілень: оздоровлення душі і тіла, тому паломники часто приходили туди молитися.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...