На Львівщині дівчина-підліток вилізла на хрест, щоб зробити фото

Опубліковано: 06.03.2021. Автор: . Львівська область

На Львівщині дівчина підліток вилізла на хрест, щоб зробити фото

В інтернеті з’явилося фото, на якому дівчина-підліток сидить на хресті з могили на Старому цвинтарі у Жидачеві. Виглядає, що фотографію робили уночі.

Діти ростуть без цінностей, – зазначив Василь Бойко, який оприлюднив на своїй сторінці у Facebook цю світлину, пише ЛМН.

У коментарях користувачі соцмережі обурюються і закликають батьків та вчителів цієї школярки вжити заходів.

Тупо брак інтелекту і жодної містики, – написала користувачка Марія Колесник.

Церква ж вважає, що у всьому винні батьки та соцмережі, адже підлітки у такому віці ще не докінця розуміють, що роблять:

Я завжди реагую на такі речі, закликаю людей звертати на них особливу увагу. Адже останнім часом такі тенденції стають дуже популярними – діти, аби привернути до себе увагу, вилазять на хрести, по стінах малюють усілякі заборонені знаки. Вони ще до кінця не усвідомлюють, що роблять, тому має бути втручання батьків. Великий вплив на формування такої негативної моди мають соцмережі, зокрема «Тік-ток». Аби стати популярним, підлітки готові піти на усе, жертвуючи не лише моральними цінностями, але інколи й життям, – прокоментував отець Юстин Бойко з Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...