Найбільше пам’ятників у світі – Тарасу Шевченку

Опубліковано: 09.03.2021. Автор: .

Найбільше пам’ятників у світі – Тарасу Шевченку

Сьогодні 207-й день народження українського поета, художника та мислителя Тараса Шевченка. У день народження великого Кобзаря  Міністерство закордонних справ України отримало світовий рекорд за кількістю встановлених йому пам’ятників.

Відомство нарахувало 99 пам’ятників Тарасу Шевченку у 44 країнах світу. Крім того,  ще 1068 пам’ятників – на території України.

Ці дані достовірні, оскільки інформацію про кількість пам’ятників дипломати ретельно збирали протягом року. Перевіряли її наші посольства та державні обласні адміністрації, повідомляють у МЗС.

Ми хотіли зробити Тараса Григоровича Шевченка світовим рекордсменом і підкреслити, що Україна – там, де ми живемо, розмовляємо нашою мовою, пам’ятаємо нашу історію і сповідуємо наші цінності. Україна там, де Шевченко. У наших серцях, у пам’ятниках як символ боротьби за волю, права та свободи, – сказав очільник відомства Дмитро Кулеба.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...