Західний Буг, який вийшов з берегів, на Львівщині підтопив двори та підвали місцевих мешканців

Опубліковано: 09.03.2021. Автор: . Львівська область

Західний Буг, який вийшов з берегів, на Львівщині підтопив двори та підвали місцевих мешканців

7-8 березня внаслідок пiдйому рiвнiв води на річці Західний Буг та окремих її притоках на території двох районів Львівської області (у Червоноградському та Львівському) у двох селах та двох містах, сталися численні підтоплення. Про це повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Зокрема, у селі  Добрячині (Червоноградська МТГ) внаслідок переливу води з каналу підтоплено літню кухню (рівень води 10 см), присадибну ділянку площею  170 кв. м ( 15 см) та пасовище завбільшки 2,3 га (10-80 см.). 8 березня місцеві мешканці тут намагались перекрити канал мішками з піском, вклавши 100 мішків.

У  селі Межиріччі (Червоноградська МТГ) через розлив річки Рати підтоплені чотири присадибні ділянки та чотири погреби на вулицях Шкільній та Зарічній. Загальна підтоплена площа – 6000 кв. м (рівень води 15-20 см).

У місті Червонограді внаслідок розливу річки Західний Буг підтоплено територію і два цехи ТзОВ «Енерголіс» (рівень води 8-12 см), що на вулиці Радехівській, 20.

Також у місті Кам’янці-Бузькій внаслідок розливу річки Західний Буг підтоплено шість присадибних ділянок площею  400 кв. м (рівень води 10-15 см).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...