Скандал у чернівецькому дитсадку: батько поскаржився, що його доньку принизили, бо він не здав гроші на подарунок до 8 березня

Опубліковано: 10.03.2021. Автор: . Чернівецька область

Скандал у чернівецькому дитсадку: батько поскаржився, що його доньку принизили, бо він не здав гроші на подарунок до 8 березня

У чернівецькому дитсадку №42 «Перлинка» спалахнув скандал через те, що батько однієї із вихованок закладу відмовився здавати гроші, які вимагав батьківський комітет.

Дівчинка не лише залишилася без подарунка, але її ще й демонстративно принизили – скинули батькові фото, на якому діти бавляться новими іграшками, а його доньку від них відсадили. Про це обурений чоловік написав у Facebook.

Совок триває?  Відколи батьківські комітети (комітети, в 2021 році!!) впливають на освітній процес в дитячих садах? Садок № 42 «Перлинка». Не здав гроші на чергові побори від «комітету» в групу і вони вирішили демонстративно принизити мою дівчинку. У нас же начебто заборонені всякі комітети, збори і все таке, СРСР же давно не існує?

Це фото – зворотній доказ. Дитина залишилася без подарунка, і демонстративно скинули мені фото з приниженням її гідності. Спасибі, це зробить її сильнішою, а вас, «педагоги», залишить без роботи, – написав чоловік.

Скандал у чернівецькому дитсадку: батько поскаржився, що його доньку принизили, бо він не здав гроші на подарунок до 8 березня

У коментарях користувачі соцмережі пишуть, що мова йшла про гроші на подарунки до 8 березня.

Місцеве видання АСС звернулося за коментарем з приводу інциденту до управління освіти Чернівецької міськради. Там запевнили, що розбираються в ситуації.

Звичайно, це неправильно, бо жодних подарунків до 8 березня ніхто не має робити. Батьки мають робити їх вдома, а не в закладі. Такий збір коштів не дозволений. У нас є і відповідний наказ про заборону збору коштів на будь-які заходи. Чому не виконується?… Запитаю про це у директора, працівників садочка. Чекаю їх пояснень. Відтак, вони неправильно проводили інформування батьків, не враховують вимоги чинного законодавства і винних будемо притягувати до адміністративної відповідальності, – повідомила заступник начальника управління освіти і науки Чернівецької міськради, начальниця відділу дошкільної освіти Ніна Вітковська.

Крім того, завідувачка садком Аліна Колібняк розповіла журналістам, що адміністрація садка гроші не збирає. Все, що робить батьківський комітет, він робить на власний розсуд.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...