Данія призупинила використання вакцини AstraZeneca через наслідки

Опубліковано: 11.03.2021. Автор: .

Данія призупинила використання вакцини Astrazeneca через наслідки

У Данії вирішили тимчасово призупинити вакцинацію препаратом від AstraZeneca. Влада пішла на такі заходи через інформацію про можливе утворення тромбів після щеплень. Про це повідомило датське Управління охорони здоров’я.

Управління охорони здоров’я в цілях обережності призупиняє використання вакцини від коронавірусу від AstraZeneca, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті відомства.

Попередньо, вакцинацію цим щепленням призупинили на два тижні. У відомстві підкреслили, що не збираються відмовлятися від цього препарату. Процедура лише поставлена ​​на паузу. І зараз важливо переконатися, що вакцина безпечна.

Директор Управління охорони здоров’я Данії Серен Брострем зазначив, що в Данії зараз ведеться найбільша і найважливіша в історії країни кампанія з вакцинації.

Окрім того, згодом стало відомо, що ще дві країни призупинили вакцинацію громадян проти коронавірусу препаратом AstraZeneсa. Це Норвегія та Італія.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...