Львів’ян запрошують на публічні обговорення нового тарифу на перевезення в громадському транспорті

Опубліковано: 11.03.2021. Автор: . Львівська область

Львів’ян запрошують на публічні обговорення нового тарифу на перевезення в громадському транспорті

За інформацією управління транспорту Львівської міської ради, 12 березня у великій сесійній залі міської ради відбудуться публічні обговорення пропозицій перевізників щодо коригування тарифу на проїзд у громадському транспорту.

На жаль, з огляду на карантинні обмеження, більшість охочих зможуть взяти участь в обговоренні онлайн — через Zoom, а у залі будуть знаходитися представники приватних і комунальних перевізників, депутати, керівники відповідних структурних підрозділів ЛМР, представники ЗМІ.

Наше управління отримало розрахунки економічно обґрунтованого тарифу від приватних перевізників, а також такі розрахунки надали комунальні перевізники. Розрахунки проведені на підставі методики, розробленої Кабінетом Міністрів України. Зараз ми завершуємо вивчення цих розрахунків, і виносимо їх на публічні обговорення. На основі результатів обговорення будемо приймати наступні рішення, – йдеться у повідомленні.

Обговорення відбудуться 12 березня, о 14.00 год, у великій сесійній залі Львівської міської ради.

Також буде пряма трансляція обговорень. Нам важливо почути думку мешканців міста, щоб в результаті підготувати правильне та виважене рішення, — повідомив Орест Олеськів, керівник управління транспорту ЛМР.

Зареєструватися на участь у публічних обговореннях пропозицій перевізників щодо коригування тарифу на проїзд у громадському транспорту можна ТУТ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...