Сьогодні у християн східного обряду починається Великий піст

Опубліковано: 15.03.2021. Автор: .

В понеділок у християн східного обряду починається Великий піст

Триватиме він 48 днів, до 2 травня – Христового Воскресіння. Під час посту віряни утримуються від м’ясних і рибних продуктів, виключають із раціону молоко та яйця. Виняток – тільки для маленьких дітей, вагітних жінок, хворих та мандрівників. Втім, головним під час посту є не гастрономічна складова, а духовна.

Великий піст умовно ділиться на дві частини. Перші 40 днів, встановлені апостолами в честь перебування Ісуса в пустелі, і останній тиждень – Страсний – в пам’ять про життя Спасителя на землі в останні дні. Отже, повний період посту становить 48 днів.

Це найсерйозніший і найтриваліший піст, протягом якого віруючі проводять час в молитвах і роздумах над життям, а також займаються духовним і фізичним очищенням, обмежуючи себе в їжі, розвагах, поведінці.

Тож якщо піст не супроводжується відмовою від шкідливих звичок, якщо ви не відвідуєте храм, не молитесь та не відмовляєтесь від злослів’я, алкогольних напоїв, усіляких веселощів та продовжуєте звичайне життя, лише слідкуючи за харчуванням, то ваш піст — це звичайнісінька дієта, і до справжнього посту не має жодного відношення, кажуть церковники.

В понеділок у християн східного обряду починається Великий піст

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...