«Рівнеоблводоканал» почав відключати підприємства із боргами

Опубліковано: 17.03.2021. Автор: . Рівненська область

«Рівнеоблводоканал» почав відключати підприємства із боргами

«Рівнеоблводоканал» за борги відключив від водопостачання та водовідведення десять підприємств. Загалом же юридичні особи та підприємці заборгували «Рівнеоблводоканалу» понад 9 мільйонів гривень. І якщо під час карантину працівники підприємства відключення не проводили, то тепер обіцяють вдаватися до таких непопулярних методів регулярно. Кажуть, що це єдиний дієвий спосіб впливу на недобросовісних споживачів.

Микола Ткачук, заступник директора з комерційної діяльності наголосив, що кожного власника цих десяти комерційних підприємств-боржників попередньо попереджали про відключення від послуг через несплату. До речі, загалом вони заборгували майже 150 000 гривень.

Зазвичай 70-80% наших боржників, побачивши транспорт, який приїжджає до них просто перевірити технічну можливість відключення, зазвичай за декілька днів сплачують, бо розуміють, що без води виробництво не може існувати, – розповідає заступник директора Микола Ткачук.

Також Микола Ткачук зазначив, що частина підприємців, коли доходить до відключення, погоджуються на можливість реструктуризувати борг.

А процедура відключення така: працівники водоканалу спочатку відкачують воду з колодязя, аби отримати доступ до крана, потім його перекривають і опломбовують.

Після відключення від водопостачання власникам фірми, окрім суми боргу, доведеться оплатити вартість перекриття і повторного включення – це ще плюс 2 400 гривень.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...