У львівській лікарні помер 24-річний тернополянин, який постраждав внаслідок вибуху газу

Опубліковано: 17.03.2021. Автор: . Тернопільська область

У львівській лікарні помер 24 річний тернополянин, який постраждав внаслідок вибуху газу

Сьогодні, 17 березня, у комунальній міській лікарні №8 помер тернополянин Дмитро Мудрий, який 11 березня отримав важкі опіки внаслідок вибуху газу. У чоловіка було 85% опіків тіла, у його батька – 90. За життя батька ще борються лікарі.

Про смерть сина у Facebook написала його мама Олена Мудра:

17.03.21 7:00 ранку.  Діма полетів у вирій… Лікарі зробили все, що могли…

Нагадаємо, як повідомляв сайт «20 хвилин.Тернопіль», 11 березня в 11 годині ранку вибух та пожежа сталися в приватному будинку на вул. Самчука у Тернополі, де проживала родина Мудрих з трьома дітьми. Окрім 24-річного Дмитра, в сім’ї є ще двоє маленьких синів – двох та шести рочків. Вибух пролунав, коли Дмитро хотів зробити чай – підпалив сірник біля плити і пролунав вибух.

Що стало причиною вибуху, родина достеменно не знає. Припускають, був десь витік газу. Але плитка в домі нова.

Рятуючи в пожежі молодших дітей, Дмитро та його батько Олег отримали сильні опіки. Їх госпіталізували в опікове відділення 8-ї львівської міської лікарні.  А 2-річного хлопчика – у Тернопільську обласну дитячу лікарню. З шестирічною дитиною було все гаразд.

Медики говорили, що критичними для старшого сина та батька будуть перші три доби, лише після цього можна буде говорити про якісь операції. Рідні планували переправити чоловіків на лікування за кордон, де використовують технології вирощення шкіри, адже своєї практично не залишилося.

Родина, друзі Дмитра організували збір коштів для його порятунку. Кілька сотень донорів зголосилися здати кров для Дмитра Мудрого. Окрім того, друзі хлопця за кілька годин зварили ліжка для Дмитра та Олега, на які натягнули тканину, щоб був натягнутий гамак – вільна циркуляція повітря допомагає одужанню.

Але стан 24-річного Дмитра був дуже важким. Сьогодні вночі його не стало…

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...