«Запалимо свічечку і до нас прийде Бог»: урок християнської етики у львівській школі обурив батьків

Опубліковано: 17.03.2021. Автор: . Львівська область

«Запалимо свічечку і до нас прийде Бог»: урок християнської етики у львівській школі обурив батьків
Скріншот з відео.

У львівській школі №68 відбувся відкритий урок з християнської етики для п’ятикласників. В соцмережі виклали відео уроку, яке викликало негативні відгуки серед батьків учнів. Про це повідомляє група «Батьки SOS».

Так, за словами батьків, вчителька намагалась перетворити урок на богослужіння і проповідь. Він, очевидно, повинен був продемонструвати методику викладання предмета у звичайній школі.

Отже , ми зібралися з вами тут на наше чергове заняття з християнської етики, я вас всіх вітаю і сьогодні, мені казали що у нас на уроці не має гостей , а справді щоб гості прийшли їх треба запросити – так от зараз я хочу разом з вами запросити до нас на урок найважливішого гостя – ми його не можемо побачити, але ми знаємо що він завжди є тут , завжди поруч, але щоб про це пам’ятати, ми мусимо його запросити і от зараз маю тут свічечку і я її запалю, і це буде означати, що цей гість є вже в нас присутній на занятті – може вже здогадалися, хто це той гість,  діти – Бог, так, Господь Бог.

Так, сподіваюся що загориться за перший раз… Є,  і оскільки наш гість вже є присутній, я думаю що ми вже можемо  його привітати, і я сьогодні приготувала для вас такі особливі слова  для привітання  – це є псалом Давидів,  який ми зараз з вами разом промовимо – тому прошу зараз вас всіх  піднятися адже ми привітаємо гостя нашого, – говорить вчителька і починає читати псалом.

Наприкінці уроку діти наклеїли на веселку (символ післяпотопного заповіту Бога з людьми), почеплену до класної дошки, зроблені з паперу різнобарвні сердечка зі словами подяки та любові до господа.

Цей інцидент у школі стався ще в жовтні 2020 року, проте лише зараз відео набуло нового резонансу. Користувачі соцмережі  розійшлись у своєму баченні:  одні кажуть, що все цілком прийнятно, інші нагадують, що Конституція проголошує свободу віросповідання.

«Чим більше бачу таких уроків, тим більше приходжу до думки, що ми з донькою будемо бойкотувати ці уроки, якщо їх не приберуть з програми. Ніхто не має права примушувати молитися чужому богові і прищеплювати іншу релігію», «Запалити свічку, щоб запросити Бога? Це якесь чаклунство!», «Краще б запровадили курс кіномистецтва, де на позитивних прикладах виховували в дітях добро», «Виникає питання – це точно 21 століття? Це навчання в світській державній школі в Україні? Що зробити, щоб таких уроків не було в державній школі?», – пишуть у коментарях.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...