Через пандемію COVID-19 учнів четвертих да дев’ятих класів звільнили від проходження ДПА

Опубліковано: 18.03.2021. Автор: .

Через пандемію Covid 19 учнів четвертих да дев’ятих класів звільнили від проходження ДПА

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році через пандемію коронавірусу. Учням, звільненим від атестації, у документі про освіту робитимуть запис «звільнений (а)», повідомляє Міністерство освіти.

Рішення ухвалено через погіршення ситуації з коронавірусом і установлення режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабміну від 25 березня 2020 року, – йдеться в повідомленні МОН.

Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.

Рішення набуде чинності у день його публікації в «Офіційному віснику України».

Нагадаємо, з 5 травня в Україні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021 для майбутніх абітурієнтів. Триватиме вона до 15 червня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...