Колишній начальник житомирського УДАІ шостий рік судиться з хімчисткою за дві пари зіпсованих джинсів

Опубліковано: 19.03.2021. Автор: . Житомирська область

Колишній начальник житомирського УДАІ шостий рік судиться з хімчисткою за дві пари зіпсованих джинсів

Колишній начальник управління ДАІ в Житомирській області Володимир Недільський з 2015 року судиться з житомирським ТОВ «Єврофіш» за дві пари пошкоджених хімчисткою джинсів.

Богунський районний суд Житомира 2 листопада 2015 року відкрив провадження за позовом Недільського до товариства з обмеженою відповідальністю «Єврофіш» про стягнення матеріальної та моральної шкоди. Причина позову – дві пари джинсів марки Zilli, які позивач оцінив в 47 тис. 748 грн: після хімчистки, де оціночна вартість джинсів була вказана 80 грн, штани стали непридатні для використання, пише Житомир.Info.

За час розгляду у справі призначалися кілька експертиз, які мали, зокрема, встановити під впливом яких причин змінилась якість товару та виникли різного роду дефекти, який відсоток втрати якості та зовнішнього вигляду,  чи присутні на об’єктах дефекти які перешкоджають їх подальшому використанню за призначенням. На час проведення експертиз розгляд справи призупиняли і поновлювали після отримання результатів.

Зрештою позивач перестав ходити на судові засідання і ухвалою від 5 листопада 2019 року Богунський районний суд вирішив залишити позовну заяву Володимира Недільського про стягнення матеріальної та моральної шкоди без розгляду. Однак таке рішення позивача не задовольнило і його представник подав апеляцію. 2 листопада 2020 року суд поновив провадження у справі.

Суди тривають досі – чергове засідання у справі призначене на 19 квітня 2021 року.

Тим часом, користувачі соцмереж кепкують над «бідним» даішником – мовляв, певно останні штани віддав і тепер не може купити собі нових, пише Новинач.  А ще створюють меми, порівнюючи вартість джинсів експравоохоронця з криптовалютою, адже за майже шість років їх вартість зросла з 80 гривень до понад 47 тисяч:

Колишній начальник житомирського УДАІ шостий рік судиться з хімчисткою за дві пари зіпсованих джинсів

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...