На двох – 184 роки: двійня довгожителів із Закарпаття  відзначає день народження

Опубліковано: 19.03.2021. Автор: . Закарпатська область

На двох – 184 роки: двійня довгожителів із Закарпаття  відзначає день народження

Сьогодні, 19 березня, свій 92-ий день народження відзначають довгожителі-двійнята з Тячівщини Петро Васильович Богдан та Надія Василівна Шобей.

Народились вони у далекому 1929 році. Всього у сім’ї було семеро дітей, пише  Тyachiv.com.ua.

У нашому роду двійнята народжуються по спадковості, – каже брат.

Спочатку їхня сім’я проживала в Углі, а у 1937 році переїхала у віддалену та слабо заселену на той час Велику Угольку.

Петро Васильович тридцять п’ять років працював вчителем, викладав біологію. Вчителем була і його покійна дружина Йолана Юріївна, з якою виростили п’ятеро дітей. Але як справжній педагог він розумів, що не тільки школа виховує людину, а й церква. І тому  ніколи не забував  про Бога, завжди відвідував храм, навіть тоді, коли це заборонялось робити. Ще й зараз дякує у сільській церкві. Його син Василь став священником, дочка Ольга – вийшла заміж за священика, Іван – відомий на всю округу лікар, а ще одна дочка Надія – медсестра. Син Володимир проживає у місті Радехові Львівської області.

Надія Василівна Шобей теж прожила нелегке життя, але оптимізму їй не позичати й зараз, завжди усміхнена та привітна до всіх. Разом з покійним чоловіком виростили дев’ятеро дітей – п’ятеро синів та чотирьох доньок.  Жінка каже, що її багатство – це її діти та онуки. Вони відповідають взаємністю, з любов’ю ставляться до неї та допомагають у всьому. Тепер разом з нею проживає дочка Наталія, у якої, на жаль, помер чоловік.

Будинки Петра Васильовича та Надії Василівни  знаходяться неподалік один від одного, тож свій день народження єдиноутробні двійнята завжди зустрічають разом. Секрет їхнього довголіття, кажуть, це віра у Бога, яка і по сьогоднішній день кріпить їхні душі та тіла, дає сили мужньо долати всі життєві випробування.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...