У Зеленського назвали суму «карантинної» допомоги для бізнесу

Опубліковано: 24.03.2021. Автор: .

У Зеленського назвали суму «карантинної» допомоги для бізнесу

Підприємцям і їхнім співробітникам, які не зможуть працювати через карантинні обмеження, передбачено допомогу від держави в розмірі 8 тисяч гривень.  Про це під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад  заявила заступниця глави Офісу Президента України Юлія Свириденко, повідомляється на сайті глави держави.

За її словами, оформити отримання коштів можна буде за допомогою порталу «Дія».

Буде можливість подати заявку на порталі державних послуг «Дія» і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень, – повідомила Свириденко.

Крім того, місцева влада матиме змогу додати до суми державної допомоги кошти з місцевого бюджету, збільшивши таким чином загальну суму матеріальної допомоги на одну людину.

Представники місцевої влади загалом підтримали ініціативу щодо компенсацій підприємцям, водночас зауважили, що ОТГ мають різні можливості та вже сформовані бюджети.

Нагадаємо, що станом на 23 березня в «червону» зону через стрімке поширення коронавірусу увійшли Київ, Львівська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...