Щоб надалі не залишати всіх мешканців мікрорайону Басів Кут без води

Опубліковано: 25.03.2021. Автор: . Рівненська область

Щоб надалі не залишати всіх мешканців мікрорайону Басів Кут без води

Сьогодні з 10 години ранку два десятки вулиць в районі Басового Кута тимчасово залишилися без централізованого водопостачання. На «Рівнеоблводоканалі» про ремонтні роботи споживачів попередили заздалегідь і обіцяли завершити їх та відновити подачу води до 15 години. Втім, спеціалісти обласного водопостачального підприємства впоралися за дві години.

Наші ремонтні бригади провели ревізію і планову заміну запірної арматури, – пояснює головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль. — Робилося це для того, щоб у разі виникнення аварійних ситуацій ми могли локально перекривати централізоване водопостачання і усувати порив, а не залишати без води весь мікрорайон.

Варто зазначити, що пориви в мікрорайоні Басового Кута – не рідкість. На водопостачальному підприємстві пояснюють це тим, що центральні водогони, які там є, вже давно відпрацювали свій термін. Найстаріші із них на вулиці Басівкутській були прокладені ще в 1964 році. А більш новіші – у 80-х роках минулого століття. У той час, як сталеві та чавунні труби мають термін використання 25 років.

Щоб поміняти їх усі, потрібно кілька мільйонів гривень. Така сума наразі непідйомна для обласного водопостачального підприємства. Немає вільних коштів на ці потреби і в бюджетах міста та області. Тому, аби вийти із ситуації, керівництво «Рівнеоблводоканалу» одним із пунктів програми співпраці з Європейським інвестиційним банком по Програмі розвитку муніципальної інфраструктури України прописало заміну центральних водогонів в районі Басового Кута.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...