Окупаційна «влада ЛНР» оголосила громадян України та «ДНР» іноземцями

Опубліковано: 26.03.2021. Автор: . ОРДЛО

Окупаційна «влада ЛНР» оголосила громадян України та «ДНР» іноземцями

В «ЛНР» окупаційна «влада» оголосила громадян України, які не проживають і не зареєстровані на окупованій території Луганської області, іноземними громадянами. Також іноземцями там відтепер вважаються і особи, які проживають у сусідній «ДНР». Про це повідомляють «Ведомости Донбасса».

У населених пунктах окупованої території Луганської області з’явилися оголошення про «наказ МВС ЛНР» про визнання громадян України «іноземними громадянами».

Ось що написано в оголошеннях:

23.03.2021 вступає в силу Наказ Міністерства Внутрішніх Справ Луганській Народної Республіки № 201 від 09.02.2021 «Про внесення змін до Тимчасового порядку реєстрації за місцем проживання і за місцем перебування фізичних осіб в Луганській Народній Республіці ».

Громадяни України, зареєстровані в даний час на території України, крім території Луганської області, а також громадяни Донецької Народної Республіки, які не зареєстровані до 23.03.2021 на території Луганської Народної Республіки, є ІНОЗЕМНИМИ ГРОМАДЯНАМИ.

Окупаційна «влада ЛНР» оголосила громадян України та «ДНР» іноземцями

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...