Потрібна допомога 13 дітям: у Києві від COVID-19 померли мати-героїня та її чоловік

Опубліковано: 01.04.2021. Автор: . Київська область

Потрібна допомога 13 дітям: у Києві від Covid 19 померли мати героїня та її чоловік

Багатодітна родина переселенців з Макіївки за один тиждень втратила від COVID-19 обох батьків. Володимир та Діана Родікови виховували 13 дітей: п’ятьох рідних та вісім всиновлених. Рятуючи дітей від війни, подружжя опинилося в Київській області, пройшло чимало випробувань, перш ніж оселитися в своєму домі.

Минулої неділі, 21 березня, коронавірус забрав життя голови родини – Володимира Родікова, 29 березня в реанімації померла і мама багатодітної сім’ї – Діана. Вона так і не дізналася про смерть чоловіка. Без батьківської опіки залишилося 13 дітей, повідомляє Прямий.

Старша донька подружжя 21-річна Олександра після смерті батьків узялася оформлювати опіку над малолітніми братиками і сестрами.

Ми їх не залишимо. Ми будемо жити далі однією дружною сім’єю. Так, як хотіли тато з мамою. Я з чоловіком пройду курси прийомних батьків, як і проходили мої батьки, – розповіла вона.

Рахунок для допомоги дітям – благодійна організація “Благодійний фонд допомоги сім’ї Родікових” UA28 3052 9900 0002 6008 0301 2665 в АТ КБ ПриватБанк.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...