Сьогодні в Україні перестало діяти держрегулювання ціни на газ для населення

Опубліковано: 01.04.2021. Автор: .

Сьогодні в Україні перестало діяти держрегулювання ціни на газ для населення

З сьогоднішнього дня в Україні перестала діяти гранична ціна на газ для населення в розмірі 6,99 грн за кубометр, яка була введена в січні. Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України» в Facebook.

У компанії нагадали, що для того, щоб захистити споживачів від подальшого зростання цін, уряд запропонував з 1 травня ввести річні контракти на газ, які будуть надані кожному споживачеві за замовчуванням.

Наприкінці квітня всі постачальники мають оголосити не тільки ціну газу на наступний місяць, а і єдину фіксовану ціну на весь рік вперед, щоб споживачі були захищені в опалювальний сезон, коли й місячні ціни вищі, й споживання найбільше, – сказано в повідомленні.

У «Нафтогазі» вважають, що такий підхід дозволить зберегти конкуренцію на ринку газу і ніяк не суперечить ринковим реформам, на відміну від граничної ціни в 6,99 грн за кубометр, яку вже розкритикували в Міжнародному валютному фонді.

Нагадаємо, наприкінці січня 2021 року уряд встановив граничну ціну на газ у розмірі 6,99 грн за кубометр, дія якої завершується 31 березня 2021 року. Газопостачальні компанії після завершення в кінці березня дії урядового обмеження ціни газу, запропонували населенню у квітні купувати блакитне паливо за тарифом від 6,75 до 8,85 грн за кубометр.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...