«Прибирати непросто, але ж потрібно?» Данський журналіст помив шваброю вікно поїзда «Укрзалізниці»

Опубліковано: 08.04.2021. Автор: .

«Прибирати непросто, але ж потрібно?» Данський журналіст помив шваброю вікно поїзда «Укрзалізниці»

Журналіст з Данії Йоганнес Вамберг Андерсен підірвав українські соцмережі, помивши шваброю вікно потяга «Укрзалізниці», в якому мав їхати.

Сам він багато років живе і працює в Україні й навіть відкрив тут з дружиною невеликий бізнес данських фрикадельок, пише «ВВС News Україна».

Каже, що довго намагався достукатися до чиновників на різних рівнях щодо реформ на «Укрзалізниці», але безрезультатно. Тож вирішив сам взятися за справу.

Прибирати УЗ непросто, але це треба зробити, еге ж? – написав він у соцмережі і опублікував фото.

«Прибирати непросто, але ж потрібно?» Данський журналіст помив шваброю вікно поїзда «Укрзалізниці»

У розмові з журналістами він пояснив:

Давно знайомий з відсутністю чистоти ззовні та всередині українських вагонів, тому й вирішив помити. А взагалі я хотів показати дітям красу України з вікна потяга.

Каже, що якось намагався почистити вікно вологими серветками, але вагонний бруд вони «не взяли». Тому цього разу підготувався – взяв миючий засіб та швабру, щоб дістати з перону до вікна вагона.

Провідники ніяк не відреагували, ні слова. Що також показово, – зазначає Йоганнес.

Зізнається, що хотів купити білети у вагон, в якому їде начальник потяга, бо такі вагони зазвичай новіші. Але не зміг, тому підготувався до прибирання.

Після посту у соцмережі з Йоганнесом зв’язалося керівництво департаменту пасажирських перевезень і запросило у депо, щоб показати, як миють потяги.

Тим часом пост Йоганнеса Андерсена зі шваброю викликав великий ажіотаж в українських соцмережах.  Багато користувачів тегають «Укразалізницю» та колишнього депутата і журналіста Сергія Лещенка, який нині є членом її наглядової ради.  А інші закликають наслідувати приклад.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...