Історичний момент: львівські медики вперше гелікоптером  доставили пацієнтку у лікарню швидкої допомоги

Опубліковано: 09.04.2021. Автор: . Львівська область

Історичний момент:  львівські медики вперше гелікоптером  доставили пацієнтку у лікарню швидкої допомоги

Сьогодні, 9 квітня, через тиждень після офіційного запуску аеромедицини на Львівщині, першу пацієнтку доставили гелікоптером у лікарню. Це – важкохвора жінка з Турки (Львівська область). Про це у Facebook написав міський голова Львова Андрій Садовий.

Історичний момент для всіх нас. Медичний вертоліт щойно приземлився біля лікарні швидкої допомоги. Пацієнтку у важкому стані доставили з Турки.  Тепер у нас з‘явилась можливість доставляти пацієнтів з важкодоступних районів, – написав міський голова.

Проєкт аеромедицини стартував на Львівщині 1 квітня. Перший вертоліт для медичної авіації на Львівщині приземлився на аеродром Яґелон у Городку, що на Львівщині.  Завдяки такому повітряному судну медики зможуть швидко прибувати на екстрені виклики у важкодоступні місця, кажуть у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Аеромедична бригада обслуговуватиме – кілька областей Західної України, зокрема, її гірські райони.

У бригаді працюватиме 12 медиків – це люди з різних областей. Їх обрали з 85-ти претендентів, які пройшли спеціальні курси.

На борту гвинтокрила є найнеобхідніше обладнання, щоб здійснити серцево-легеневу реанімацію, підтримку пацієнтів критичних станів.  Лікарі надаватимуть допомогу пацієнтам з інфарктами, інсультами, важкими травмами після ДТП.  Гелікоптером також транспортуватимуть реципієнтів для трансплантації, – кажуть у відомстві.

У гелікоптері є місця для двох потерпілих і двох членів медичного екіпажу.

Медичний гвинтокрил розвиває швидкість 280 кілометрів на годину. Може сідати на територіях аеропортів або ж на будь-яких інших майданчиках розміром 15 на 15 метрів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...