Померла мати Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава

Опубліковано: 12.04.2021. Автор: . Львівська область

Померла мати Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава

Сьогодні,  12 квітня, після важкої недуги не стало Віри Шевчук – матері Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. Пані Віра померла у Стрию (Львівська область) на 74 році життя. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

12 квітня о 19:00 в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7-А) відбудеться парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні і постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася справами домашніми, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано, — розповідає про свою маму Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити вдома.

І всі ті коридори, класи музичних шкіл в Стрию і Самборі, де вона працювала, — то був простір, в якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть — урок музики. Значить, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І мама одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що я роблю. І тільки тоді, коли я все зробив, міг збиратися і йти додому, — поділився спогадами про своє дитинство Патріарх Святослав.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...