Найменша мама України, у якої діагностували онкологію, потребує допомоги

Опубліковано: 15.04.2021. Автор: . Львівська область

Найменша мама України, у якої діагностували онкологію, потребує допомоги

Про Марію Українець 10 років тому писали чи не усі вітчизняні ЗМІ, її показували по всіх телеканалах і запрошували на ток-шоу. Тоді, у 2011 році, вона народила дитину, проте особливість жінки в тому, що її зріст – 90 сантиметрів. Таким чином, Марія стала найменшою мамою України. А сьогодні, через 10 років, життя жінки кардинально змінилося – чоловік загинув, а сама вона бореться з важким недугом і потребує коштів на лікування.

Марії Українець з Червонограда лікарі не давали надій, що вона коли-небудь завагітніє. Але не повірила медикам і в 2011-му народила донечку Вероніку. Тоді 90-сантиметрова жінка народила дитину, всього вдвічі меншу за себе. Породіллі на той час було 26 років.

Зазвичай жінки з гіпофізарним нанізмом майже не вагітніють. Крім низького росту, у них відбувається гормональний збій у організмі, практично немає менструацій, кажуть лікарі. Якщо жінки і вагітніють, то рідко доношують дитину. У них стаються викидні на ранніх термінах. Але в Марії все обійшлося.

Найменша мама України, у якої діагностували онкологію, потребує допомоги

А через 10 років після тих щасливих подій у родині сталося нещастя. У жінки – онкологія. Нещодавно вона перенесла операцію на щитовидній залозі, а два роки тому втратила чоловіка. Помер від раку і її батько…  Про це розповіла львівська волонтерка, керівниця благодійного фонду «Здійснити мрію» Уляна Флишко.

Жінка ще змалечку бореться із труднощами, які випали на її долю. Попри все з гідністю та вірою в краще все переносить, бо не вміє здаватися! Скоро в Марії Українець має бути чергова хіміотерапія. Так їй доводиться непросто долати онкологію (жінка перенесла операцію на щитовидній залозі), – пише у Facebook Уляна Флишко.

Марія постійно переживає за свою доню Вероніку, бо вона є плодом великої любові з її чоловіком, якого два роки тому вбили. Для Веронічки дуже потрібен комп’ютер, а, особливо, – в час дистанційного навчання. Адже той ноутбук, який є, ледь працює.

Для самої Марії потрібен пилосос, бо їхній зламався… Замітати віником важкохворій жінці надто складно. Часто болять ноги, витрачаються всі сили, – додала Уляна.

Тож хто має змогу допомогти  Марії і Веронічці, гроші можна переказувати на номер рахунку Благодійного фонду «Здійснити мрію». Волонтерка просить надсилати кошти із позначкою «Для Марії Українець».

Реквізити Благодійного фонду «Здійснити мрію» (у гривнях):

Код отримувача: 43141120

Назва банку: Західне ГРУ АТ КБ «Приватбанк»

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA453052990000026004031002786

Номер карткового рахунку БФ «Здійснити мрію»: 5169330521401130

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...