Князі Острозькі засвідчать шлюб: молодятам пропонують одружитися у Тронній залі Дубенського замку

Опубліковано: 16.04.2021. Автор: . Рівненська область

Князі Острозькі засвідчать шлюб: молодятам пропонують одружитися у Тронній залі Дубенського замку

У стінах Державного історико-культурного заповідника Дубна представили ексклюзивну послугу з реєстрації «Шлюб за добу» – із проведенням урочистого обряду в Тронній залі.

Ще у грудні 2017 року Дубенський замок став організатором швидкого одруження по пілотному проєкту «Шлюб за добу», а Дубно стало другим містом, яке впровадило цю послугу у Рівненській області, надаючи можливість молодим парам одружитися за 24 години. Відтоді більше 316 молодих пар поєднали свої закохані серця у стінах неприступного древнього замку.

А у жовтні 2020 року тут відкрили неймовірно красиву Тронну залу, яка відтепер теж стала місцем для проведення офіційних зустрічей та шлюбної церемонії. Це буде незабутнє театралізоване костюмоване дійство із залученням 8-ми дійових осіб, музичного супроводу і розважальної частини.

Князі Острозькі засвідчать шлюб: молодятам пропонують одружитися у Тронній залі Дубенського замку

Святкування буде нагадувати середньовічну казку, в якій одружуються особи княжого роду, повідомляють у Державному історико-культурному заповіднику «Дубно». Тут у красивій романтичній атмосфері Тронної зали, серед запалених свічок та пишних квітів, шлюбне дійство оживить світлі почуття наречених. Ця нестандартна, цікава й, однозначно, пам’ятна церемонія одруження стане для молодят незабутньою.

А присутність подружжя князів Острозьких, які засвідчать новостворений союз шлюбним листом, скріпленим іменною печаткою та власними підписами, нададуть більшої ваги та піднесення намірам молодої пари створити нову сім’ю.

Усі наречені, які замовлять театралізовану послугу «Шлюб за добу» у Тронній залі, потраплять до величного маєтку славної княжої родини, а їх серця відчують дух шляхетства та вишуканості в особливій атмосфері Дубенського замку, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...