Помер письменник Володимир Яворівський

Опубліковано: 17.04.2021. Автор: .

Помер письменник Володимир Яворівський

На 79-році життя помер український письменник, громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє письменник Василь Шкляр.

Завершив земний шлях видатний українець Володимир Яворівський. Письменник, Шевченківський лауреат, який на порі становлення нашої Незалежності своїм словом запалював серця мільйонів. Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: «Не вірю». Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов. Донька Леся близько півночі так і написала мені два слова: «Тато пішов». Іншого слова вона не змогла вимовити. Не можу і я. З невимовний болем обіймаю твоїх рідних,  – написав Шкляр.

Володимир Яворівський – український письменник, громадсько-політичний діяч, борець за незалежність України у ХХ сторіччі, член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України,  народився 11 жовтня 1942 року у селі Теклівка Вінницької області.

1964 року закінчив Одеський державний університет імені Іллі Мечникова за спеціальністю «Українська мова та література».  Працював редактором одеського радіо, кореспондентом редакції газети «Запорізька правда», «Прапор юності», «Літературна Україна», редактором запорізького радіо, кіносценаристом львівського телебачення, літконсультантом, референтом Спілки письменників УРСР, завідувачем відділу прози, заступником головного редактора журналу «Вітчизна». Член Спілки письменників України з 1971 року, Спілки журналістів України з 1969 року.

Раніше ми повідомляли, що після важкої недуги не стало Віри Шевчук – матері Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...