СБУ переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України

Опубліковано: 20.04.2021. Автор: .

СБУ переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України

Служба безпеки України переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України, не тільки в прикордонних. У більшості областей СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання. Про це РБК-Україна повідомив спікер СБУ Артем Дехтяренко.

Співробітники СБУ у всіх областях, а не тільки у прикордонних, переведені у режим підвищеної готовності. Посилено контррозвідувальну та оперативно-розшукову складові діяльності Служби, – розповів речник спецслужби.

Він додав, що у більшості областей країни СБУ уже проводить чи невдовзі проводитиме масштабні антитерористичні навчання.

Напередодні, 19 квітня, СБУ заявила, що проведе масштабні багатоетапні антитерористичні навчання в більшості областей України. У зв’язку з цим у деяких районах можуть запроваджуватися обмеження.

У навчаннях братимуть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, прикордонної служби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій по захисту стратегічно важливих об’єктів і кордонів держави. Метою проведення заходів є вдосконалення міжвідомчої взаємодії щодо протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...