Суперечить християнським традиціям: деякі львівські депутати вирішили, що місту крематорій не потрібен

Опубліковано: 20.04.2021. Автор: . Львівська область

Суперечить християнським традиціям: деякі львівські депутати вирішили, що місту крематорій не потрібен
Недобудований крематорій на Голосківському кладовищі у Львові.

Комісія фінансів та планування бюджету не підтримала будівництво крематорію у Львові. Про це після завершення засідання повідомив керівник фракції ВО «Свобода» у ЛМР Руслан Кошулинський.

90% львів’ян є християнами, а в християнській традиції поховання немає обряду кремації, – пояснює Руслан Кошулинський. – Крім того, не було жодного звернення від українських церков до Львівської міськради щодо побудови крематорію. Жодна українська церква станом на сьогодні не скасувала традиційний обряд поховання у землю та не внесла у свої традиції обряд кремування.

Також Руслан Кошулинський наголосив, що витрачати кошти з міського бюджету на побудову крематорію в умовах епідемії коронавірусу — нераціонально.

Відтак, вважаємо будівництво крематорію у Львові недоцільним, адже на це немає запиту ані від населення, ані від представників духовенства, – підсумував Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, про необхідність будівництва крематорію у Львові почали говорити ще два роки тому. Мовляв, навіть почалися підготовчі роботи і в серпні 2020-го мало розпочатися будівництво. Місць для поховань у місті на той час залишалося приблизно на один рік, тож це питання актуальне, говорили тоді у міській раді. Наразі у Львові діючим є лише Голосківський цвинтар, на Сихівському та Янівському доступні лише підпоховання до родичів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...