Львівські фонтани готують до запуску в роботу

Опубліковано: 21.04.2021. Автор: . Львівська область

Львівські фонтани готують до запуску в роботу
Фото: Олександр Мазуренко.

Львівські фонтани чистять, перевіряють, тестують обладнання і готують до запуску в роботу після зими. Час, коли водограї запрацюють, визначатимуть з огляду на температуру зовнішнього повітря, кажуть у міській раді

Восени, ще до настання морозів, технічне обладнання усіх фонтанів законсервували, – розповідає голова Галицької РА Андрій Зозуля. – Зараз відповідні служби проводять чистку фонтанів, перевірку і тестування обладнання та готують їх до запуску. Час, коли водограї запустимо в роботу, визначатимемо з огляду на температуру зовнішнього повітря – температура має бути стабільно теплою, без приморозків.

До слова, найбільше фонтанів у Львові – в центральній частині міста. Це чотири фонтани на пл. Ринок, фонтани «Водолій» і «Криниця з левами» на Коперника, сухий фонтан на пр. Свободи біля оперного театру, «Фонтан закоханих» на проспекті Чорновола, «сухий фонтан» на площі Митній тощо.

Щодо фонтану біля оперного, то з минулої середи тут працюють технічні служби, які також готують його до запуску. Роботи мають тривати 10 днів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...