Працівники «Рівнеоблводоканалу» поприбирали територію на вулиці Чорновола

Опубліковано: 28.04.2021. Автор: . Рівненська область

Працівники «Рівнеоблводоканалу» поприбирали територію на вулиці Чорновола

Напередодні Великодня вже традиційно у місті тривають весняні толоки, адже лад слід навести не лише в оселях, а й на вулиці. Тож працівники «Рівнеоблводоканалу» теж не залишилися осторонь і взялися за прибирання. Причому лад наводили не лише на території свого підприємства, а й загального користування.

За «Рівнеоблводоканалом» закріпили територію біля озера Басів Кут. За прибирання взялися 20 працівників підприємства. Вони позбирали сміття, розчистили хащі, вивезли сухі гілки з дерев та пакети з відходами.  Загалом зібрали близько сотні кілограмів непотребу.

Для нас участь у таких заходах вже стала не тільки обов’язком, а й хорошою традицією. З гарним настроєм і благими цілями, незважаючи на погодні умови, ми завжди долучаємось до толок, аби зробити наше місто чистим та затишним. Маю надію, що наше завзяття до подібних заходів слугуватиме прикладом для всіх мешканців міста, – коментує заступник головного інженера «Рівнеоблводоканалу»  Віктор Єфімов.

Працівники «Рівнеоблводоканалу» поприбирали територію на вулиці Чорновола

Задля запобігання розповсюдження захворюваності на COVID – 19, усі учасники акції дотримувалися соціальної дистанції та використовували засоби індивідуального захисту.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...