Міський голова Рівного Олександр Третяк витратить на піар втричі більше, ніж його попередник

Опубліковано: 30.04.2021. Автор: . Рівненська область

Міський голова Рівного Олександр Третяк витратить на піар втричі більше, ніж ого попередник

Міськрада Рівного затвердила програму розвитку інформаційного простору.

Вона передбачає виділення близько 1 мільйона 392 тисяч гривень з бюджету на піар у ЗМІ роботи депутатського корпусу та міського голови Олександра Третяка, пише «Рівне вечірнє».

Попередній міський голова Володимир Хомко, який тепер є депутатом, звернув увагу на цікаву деталь: у минулому році на піар попереднього міського голови Володимира Хомка використали менше 500 тисяч гривень.

Як пояснила начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення міськради Оксана Власюк, сума збільшена, бо вони орієнтувалися на сусідні міста:

У Луцьку на такі цілі заклали 1 млн. 390 тис. грн., у Тернополі – 1млн. 300 тис., в Хмельницьку – 1 млн. 500 тис. грн., в Івано-Франківську – 9 млн. грн.

На ці слова Володимир Хомко відповів, що минулого року його депутати буквально «змішали», що він багато витрачав на піар. Хоч він просив не більше 500 тисяч гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...