Ні в туалет сходити, ні руки помити: районні чиновники залишилися без води, бо роками не платили за комунальні послуги

Опубліковано: 12.05.2021. Автор: . Рівненська область

Ні в туалет сходити, ні руки помити: районні чиновники залишилися без води, бо роками не платили за комунальні послуги

Проблеми із оплатою за спожиті послуги з водопостачання в Управління майновим комплексом Рівненської районної ради, на балансі якого знаходиться адміністративна будівля по вулиці Соборній, 195, почалися ще на початку 2019 року. Відтоді почав наростати борг, який врешті сягнув 138 тисяч гривень. Неодноразові нагадування «Рівнеоблводоканалу» про необхідність сплатити борг результату не давали. А завершилося все тим, що минулої п’ятниці управління отримало попередження про відключення від послуг водопостачання. Сьогодні ж зранку бригада обласного водопостачального підприємства перекрила та опломбувала вентиль в колодязі біля будівлі, в якій знаходиться Рівненська райдержадміністрація.

Після того, як Управління майновим комплексом Рівненської райдержадміністрації наприкінці минулого тижня отримало попередження про відключення, – говорить заступник директора з комерційної діяльності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Микола Ткачук, – вони частково погасили борг – 18 тисяч гривень. Але ми розуміємо, що із боргом у 138 тисяч така сума – це крапля в морі. Тому, щоб цей борг не досяг космічних розмірів, сьогодні ми відключили будівлю від водопостачання. Як показує практика, такий непопулярний метод більш дієвий. І значно пришвидшує процес погашення боргу, ніж тривала судова тяганина, яка паралельно відбувається.

Ні в туалет сходити, ні руки помити: районні чиновники залишилися без води, бо роками не платили за комунальні послуги

Заступник директора з комерційної діяльності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Микола Ткачук.

Відомо, що в будівлі по вулиці Соборній, 195, окрім Рівненської районної ради та адміністрації, знаходиться територіальний підрозділ Державної міграційної служби та інші орендарі. В Управлінні майновим комплексом не приховують – за комунальні послуги їм платять справно, от тільки гроші ці до надавачів комунальних послуг не доходять. Бо є й інші витрати.

Орендарі сплачують комунальні платежі своєчасно, мається на увазі електроенергія, тепло, постачання води, але ж нам також за щось потрібно це приміщення утримувати, – пояснює причину боргу директор Управління майновим комплексом Рівненської районної ради Богдан Михалюк. – У штаті у мене є прибиральниці, охорона, двірники, щоб прибирати територію та підтримувати нормальний зовнішній вигляд цих приміщень. Тому, щоб платити заробітну плату цим працівникам, змушений частину коштів віддавати на ці потреби і решту на комуналку.

Ні в туалет сходити, ні руки помити: районні чиновники залишилися без води, бо роками не платили за комунальні послуги

Директор Управління майновим комплексом Рівненської районної ради Богдан Михалюк.

Чиновник запевняє, що до кінця року погасять усю заборгованість, яка загалом складає вже 800 тисяч гривень. Бо ж винні і за інші комунальні послуги. З усіма розрахуватись планують за рахунок здачі вільних приміщення в оренду.

Що стосується води, то звернулись з листом до «Рівнеоблводоканалу» із проханням реструктуризувати борг.

Варто зазначити, що сьогоднішнє відключення вже не перше.  Лише за останні два місяці працівники «Рівнеоблводоканалу» відключили від послуг водопостачання вже близько двох десятків абонентів.

Мова про юридичні особи, чий борг перевищував п’ять тисяч гривень. Ті ж, залишившись без води, погасили половину заборгованої суми.

Загалом юридичні особи боргують облводоканалу за послуги водопостачання та водовідведення 6 мільйонів 286 тисяч гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...