А без відключення ніяк? Будівля, в якій знаходиться Рівненська райрада та РДА, знову із водою

Опубліковано: 13.05.2021. Автор: . Рівненська область

А без відключення ніяк? Будівля, в якій знаходиться Рівненська райрада та РДА, знову із водою

Рівно добу без води вистачило Управлінню майновим комплексом Рівненської районної ради, аби укласти договір реструктуризації боргу із «Рівнеоблводоканалом» та знайти гроші для першого внеску. Після чого обласне водопостачальне підприємство відновило в адмінбудівлю подачу води, яку обмежило вчора.

Після того, як минулої п’ятниці ми надіслали попередження про відключення від водопостачання, – говорить заступник директора «Рівнеоблводоканалу» з комерційної діяльності Микола Ткачук, – Управління майновим комплексом Рівненської райради проплатило нам 18 тисяч гривень. Однак цих грошей було недостатньо в контексті їхнього боргу, тому ми вимушені були обмежити подачу води в адміністративну будівлю по вулиці Соборній, 195. Сьогодні вони уклали і нами договір реструктуризації боргу, проплатили по ньому перший внесок у розмірі 28 тисяч гривень, ще й надіслали гарантійний лист із прописаним графіком погашення, по якому на нуль мають вийти приблизно до кінця року. Однак, якщо вони не будуть дотримуватися цього графіку, нам нічого не заважатиме повторно відрізати їх від водопостачання.

Нагадаємо, Управління майновим комплексом заборгувало «Рівнеоблводоканалу» за послуги водопостачання 138 тисяч ривень. Проблеми із проплатами почалися з січня 2019 року і відтоді борг почав наростати. Тож спеціалісти «Рівнеоблводоканалу» вимушені були вдатися до непопулярного, але, як показує практика, дієвого методу – відключення від водопостачання. Адже після цього, більшість злісних боржників самовільно або оплачують половину боргу, або його значну частину, а на решту укладають договір реструктуризації. Навіть, не чекаючи на рішення суду.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...