Маленька Даринка з Рівного потребує допомоги у лікуванні раку

Опубліковано: 17.05.2021. Автор: . Рівненська область

Маленька Даринка з Рівного потребує допомоги у лікуванні раку

Вона усміхається і каже, що дуже сумує за братиком, якого не бачила вже кілька тижнів. Грається ляльками, заплітає їм коси, але сама ще не зовсім розуміє, чому у самої немає волоссячка і не може зробити собі гарну зачіску. Вона ще дуже маленька, але вже не боїться уколів, крапельниць, тьоть у білих халатах і безкінечних лікарняних коридорів. Але мріє, що скоро все це закінчиться – вона повернеться до друзів, піде в садочок, а потім – у школу. Так воно і буде. Лише зараз цій маленькій дівчинці із Рівного вкрай необхідна наша із вами допомога, аби її мрії здійснилися якомога швидше.

6-річна Даринка Пашко вже кілька років бореться зі страшною недугою – гострий лімфобластний лейкоз. Цей діагноз їй поставили кілька років тому, у 2018-му. Пройшовши певний курс лікування, під час якого в дитини виявили ще й цукровий діабет, недуга, здається було, відступила. Проте нещодавно у неї стався рецидив.

Все почалося з того, що в 2018 році у Даринки почала боліти ніжка, – розповідає «Західному аргументу» мама дівчинки пані Вікторія. – Думали. можливо, десь вдарилася, але за три дні вона перестала ходити. Ми звичайно кинулися до лікарів і в Рівненській обласній лікарні нам поставили діагноз – реактивний артрит. Пролікувалися антибіотиками, ніби стало краще, але за якийсь час відмовили ручки. Знову аналізи, лікування, антибіотики, УЗД печінки, селезінки… Врешті так ми опинилися в онкоцентрі, де нам і поставили цей страшний діагноз – лейкоз.

Батьки з дитиною пройшли лікування, але коли мали робити контрольну пункцію, Даринці знову стало гірше.

Маленька Даринка з Рівного потребує допомоги у лікуванні раку

Рецидив – це найстрашніше, що є в онкології.  Тоді доводиться збирати всі сили, нерви, гроші і починати знову йти тим шляхом, про який вже починали забувати.

Вона пережила дуже багато, було дуже важко, але тоді Даруся була ще маленькою і навіть не усвідомлювала, чому у неї немає волосся. А зараз все буде набагато важче і фізично, і морально. Піти додому не можна, у неї болять ніжки, спинка… Треба пройти хімію, а попереду – пересадка кісткового мозку.  Прооперувати дівчинку можуть закордоном або ж у Києві, що значно дешевше. Однак спочатку має відбутися ремісія – зникнути ознаки хвороби.

Скільки це триватиме – невідомо, так само, як і невідомо, скільки ще доведеться витратити грошей, – каже пані Вікторія. – Наразі ми проходимо третій блок хіміотерапії, попереду ще кілька. Один флакон необхідних препаратів коштує до 5 тисяч гривень, а їх потрібно кілька. Словом, гроші потрібні постійно і чималі.

Мама Даринки сподівається на  допомогу небайдужих людей, адже  що раніше вдасться прооперувати доньку, то більше шансів у неї буде на одужання і повноцінне життя.

Хто може і хоче допомогти маленькій Даринці одужати, гроші можна перераховувати на картку  ПриватБанку: 5168742724578400 (мама Пашко Вікторія Валеріївна).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...