«Я обіцяла дядькові знайти його рідних»: бразилійка шукає родичів на Волині

Опубліковано: 21.05.2021. Автор: . Волинська область

«Я обіцяла дядькові знайти його рідних»: бразилійка шукає родичів на Волині

До працівників заповідника «Стародавній Володимир» звернулася мешканка Бразилії Кароліна Хандлер  з проханням допомогти віднайти її родичів, які, ймовірно, можуть проживати чи раніше проживали у Володимирі-Волинському. Про це пише місцеве видання «Буг».

Як розповіла Кароліна Хандлер, хлопець, що на фото – її дядько. Він народився у 1941 році у Володимирі. Його батька – Мотеля (Мордехая) Кац – замордували, коли дядькові було 3 місяці. Про матір – Таубу – з того часу нічого не відомо. Під час війни хлопчика переховувала католичка.

Після війни бабуся Кароліни Естер Кац (сестра Мотеля) «викупила» його, і разом вони емігрували до Бразилії, нічого ніколи так і не дізнавшись про його маму або ж її сім’ю. Вони лиш знали її ім’я – Таубе (Тоубе) і те, що вона могла емігрувати в Канаду.

На жаль, мій дядько торік помер, а я пообіцяла йому, що бодай-щось дізнаюсь про неї. Все, що я маю, це ДНК його сина, моєї бабусі (його тітки) і мого батька (його першого кузена). Чи міг би хтось, будь ласка, допомогти мені знайти її сім’ю? – запитує бразилійка.

«Я обіцяла дядькові знайти його рідних»: бразилійка шукає родичів на Волині

Інформацію про сім’ю знайти досить важко, говорять фахівці історичного заповідника, не тільки тому, що пройшло багато часу, але і тому, що прізвище Кац у Володимирі в довоєнні роки було дуже поширеним.

Проте сім’я шукає інформацію про Таубе та вірить, що вона вижила в ті часи і просто втратила з ними зв’язок.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...