Львівські депутати знову згадали про канатну дорогу на Високий замок

Опубліковано: 21.05.2021. Автор: . Львівська область

Львівські депутати знову згадали про канатну дорогу на Високий замок

Депутати Львівської міської ради «розблокували» проєкт канатної дороги на Високий замок. Тепер у Львові зможуть оголосити конкурс на пошуки інвестора, який її будуватиме. Вчора, 20 травня, на засіданні Львівської міської ради 52 депутати підтримали відповідну ухвалу.

Це важливий інвестиційний проєкт з будівництва канатної дороги до Високого замку. Вносимо зміни щодо розташування першої станції канатної дороги – переносимо її на вулицю Кривоноса. Створюємо склад інвестиційної конкурсної комісії, до якої входитимуть представники з виконавчих органів і депутати, – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич, пише «Твоє місто».

Вона додала, що ухвалу прийняли із правками, що проєкт буде фінансуватись виключно за інвестиційні кошти.

Раніше  в. о. керівника управління інвестицій та проєктів ЛМР Роман Старецький розповів, що у проєкті збільшили присутність інклюзивних елементів. А основним ініціатором проєкту є Асоціація людей з інвалідністю.  За його совами, завдяки канатній дорозі у місто планують залучити понад 400 мільйонів гривень інвестицій, також кошти, які Львів витратить на проведення інвестиційного та архітектурного конкурсів компенсує інвестор.

Нагадаємо у 2019 році Львівська міська рада затвердила інвестиційний проєкт підвісної канатної дороги на Високий замок. До нього входить підвісна оглядова канатна дорога з музеями, станції та відповідний сервіс. Крім цього, зі скверу «На валах» мають прокласти пішохідний міст до Меморіалу героїв Небесної сотні через вулицю Кривоноса.

Ввести в експлуатацію канатну дорогу планували у першому кварталі 2021 року, а окупити вартість проєкту за 10 років.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...