Петиція про крематорій у Львові зібрала необхідну кількість підписів

Опубліковано: 31.05.2021. Автор: . Львівська область

Петиція про крематорій у Львові зібрала необхідну кількість підписів

У суботу, 29 травня, петиція щодо побудови у Львові крематорію подолала необхідну кількість голосів для того, аби її розглянули на найближчій сесії міської ради. Збір підписів розпочався ще 26 квітня. Але у п’ятницю, 28 травня, міський голова Андрій Садовий, публічно закликав львів’ян підписувати петицію, і за добу документ набрав більше ніж 500 необхідних підписів, пише zaxid.net.

Автором петиції щодо побудови крематорію є головний редактор інформаційної агенції «Гал-Інфо» Андрій Маринюк. В обґрунтуваннях журналіст написав, що «депутати Львівської міської ради керуючись надуманими забобонами, міфами та власними інтересами, переконують львів’ян, що кремація не відповідає християнському вченню і не визнається церквою». Тож чоловік подав пояснення церков усіх конфесій їхніх позицій щодо кремації.

Станом на 29 травня петицію підписали 544 людини, сьогодні вже є 626 підписів. Таким чином петиція подолала необхідну позначку в 500 підписів для того, аби її розглянули депутати на найближчій сесії міської ради.

А у п’ятницю, 28 травня, міський голова Андрій Садовий заявив, що у Львові таки буде крематорій.

Підготовка до будівництва вже триває. Крематорій буде розташований біля Голосківського кладовища. У червні офіційно оголосимо архітектурний конкурс для того, щоб знайти найкращий варіант для реалізації цього проекту, – повідомив Андрій Садовий.

До слова, через потребу додаткових місць для поховання у Львові запланували розширити Голосківське та Сихівське кладовища. На 10 га планують збільшити Голосківське кладовище, а також на 16 га Сихівський цвинтар. Для такого розширення необхідно вирізати 26 га лісу.

Попри те, що необхідна кількість підписів для розгляду петиції вже є, охочі все ж можуть її підписати. До кінця збору залишилося ще 26 днів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...