Випускники в «ДНР» вперше складали російський державний іспит

Опубліковано: 31.05.2021. Автор: . ОРДЛО

Випускники в «ДНР» вперше складали російський державний іспит

Одинадцятикласники в «ДНР» 31 травня вперше складають Єдиний державний іспит разом з російськими випускниками. Про це повідомляє інформаційний ресурс окупантів ДАН, пише НВ.

Всі, хто бере участь в проведенні іспиту, пройшли навчання в Росії. ЄДІ складають 475 учнів, пункти проведення іспиту організували в «гімназії» і «університеті» в Донецьку, а також у двох «ліцеях» в Горлівці і Макіївці. У понеділок, 31 травня, ЄДІ почали складати по всій Росії. Це основна форма випробувань для вступу до російських вишів.

Ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін виступив перед випускниками в одному з пунктів складання ЄДІ і заявив, що проведення російського іспиту — «елемент наших інтеграційних процесів [з Росією], які набирають обертів і проявляються в усіх напрямках, зокрема в освітній системі».

​​Нагадаємо, поліція Донеччини взяла під опіку неповнолітню мешканку так званої «ДНР», яка прийшла на лінію розмежування.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...